O mnie

Czyli w skrócie kim jestem i co robię

Cześć! Nazywam się Karolina i jestem dietetyczką kliniczną. Skończyłam studia z dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W najbliższym roku akademickim planuję kontynuować je na studiach magisterskich.

Uwielbiam gotować i piec ciasta, staram się wymyślać przepisy, które są nie tylko zdrowe ale też maksymalnie smaczne i proste, bez skomplikowanych składników z drugiego końca świata. 

Lubię czuć, że to co robię rozwiązuje realne problemy, dlatego jadłospisy, które układam są nie tylko odżywcze i zdrowe, ale też smaczne, dopasowane do twoich preferencji i możliwości czasowych – to jadłospis ma być dopasowany do Ciebie a nie Ty do niego!

 

Uważam, że każdy moment jest odpowiedni do zmiany swoich nawyków na lepsze. Całe dzieciństwo byłam niejadkiem, nienauczonym jedzenia warzyw. Od kilku lat, małymi krokami uczę się jeść warzywa praktycznie od zera i jestem dumna z tego co osiągnęłam. Małymi krokami możemy zajść naprawdę daleko i zmienić dużo w swoich zwyczajach, bezboleśnie i na spokojnie. Zmiana stylu życia to nie zawody i nikt nie będzie Cię rozliczał z tego jak szybko czy wolno Ci idzie. Po prostu zacznij już dziś!